Ekran diodowy – jak wybrać najlepszy produkt?

Ekran diodowy to alternatywa dla tradycyjnych reklam na płachcie, produkt ten oferuje jednak znacznie więcej możliwości niż tylko marketing outdoorowy. Jak można wykorzystać ekrany LED i czym warto kierować się przy wyborze odpowiedniego modułu? O tym w niniejszym artykule.

Dostosuj typ ekranu diodowego do jego przeznaczenia

Ekran diodowy może być wykorzystywany aby uatrakcyjnić wydarzenie sportowe, konferencję naukową czy targi biznesowe. Produkt ten  jest również wykorzystywany do prowadzenia kampanii reklamowych, społecznych czy edukacyjnych. Jak zatem widzimy, ekrany LED są umieszczane w rozmaitych przestrzeniach – w salach konferencyjnych, na stadionach w budynkach użyteczności publicznej, a także na zewnątrz; przy wiatach przystankowych, na ścianach budynków i innych, często uczęszczanych miejscach.

Warto zatem, aby budowa i możliwości ekranu diodowego była dostosowana do przeznaczenia. Na przykład w Sali konferencyjnej przyda się integracja ekranu z komputerem czy systemem nagłośnieniowym, co pozwoli na szybkie i wygodne wyświetlanie prezentacji. Z kolei na zewnątrz niezwykle ważne jest odpowiednie nasycenie kolorów i wyraźne kształty.

Zwróć uwagę na rozdzielczość i nasycenie kolorów

Uniwersalną radą dla wszystkich, którzy chcą zainwestować w ekran diodowy jest: Sprawdź rozdzielczość i nasycenie kolorów. Ekrany LED wysokiej jakości będą oddawać każdy szczegół obrazu, a w dodatku świetnie spiszą się również w nasłonecznionych miejscach czy we mgle lub innych, niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Inne publikacje  Na czym polegają usługi magazynowania?

Postaw na ekran diodowy od Flexvision

Chcesz znaleźć nowoczesny ekran diodowy, który będzie dostosowany do Twoich indywidualnych wymagań? Właśnie takie są produkty od Flexvision – marki, która pozwala klientom wykorzystywać potencjał inteligentnej technologii. Oferowane ekrany LED można dopasować:

  • jasność ekranu jest regulowana do 6000 nitów, co pozwala na wyświetlanie obrazu nawet w bardzo nasłonecznionych miejscach,
  • modułowa konstrukcja pozwala na dowolne dopasowanie rozmiaru ekranu,
  • grubość ekranu wynosi zaledwie 8 cm, dla porównania – jest to mniej więcej tyle, ile zajmuje powieszony na ścianie nowoczesny telewizor,
  • metr kwadratowy telebimu waży jedynie 25kg, co pozwala łatwo zamontować ekran w dowolnym miejscu.

Oprawa wizyjna koncertów, wyposażenie Sali konferencyjnej, nowoczesna reklama outdoorowa czy oprawa wydarzeń sportowych? Bez względu na przeznaczenie, z pewnością znajdziesz idealny produkt dla siebie. Flexvision oferuje zarówno sprzedaż, jak i wynajem ekranów diodowych. Już dziś wejdź na stronę firmy i skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ekran diodowy – jak wybrać najlepszy produkt?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *